1.1 C
Киев
07.12.2021
Image default
УКРАЇНА

У Міноборони з’явився Департамент державного гарантування якості

Фото: Минобороны Украины У Міноборони розповіли про завдання нового департаменту

Департамент буде діяти відповідно до вимог закону України Про оборонні закупівлі.

У Міноборони України створено новий Департамент державного гарантування якості. Про це повідомляється на сайті відомства в суботу, 16 жовтня.

Як зазначив заступник міністра оборони Олександр Носов, департамент буде займатися удосконаленням взаємодії з виконавцями оборонних закупівель.

«Замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, в тому числі і Конституцію України. Роль Міністерства оборони — укладати угоди і домовлятися», — сказав Носов.

Формування Департаменту буде закінчено до кінця 2021 року. Також, за словами заступника міністра, в рамках перетворень до кінця року такого поняття як «управління військових представництв» не буде.

«Таке рішення за моїм поданням прийняв міністр оборони. Створено Департамент державного гарантування якості, який буде діяти у відповідності до вимог закону України Про оборонні закупівлі», — сказав Носов.

Нагадаємо, у вересні ЗСУ взяли на озброєння станцію виявлення Фенікс-1. Вона буде очима дивізіонів ППО, у яких на озброєнні стоять комплекси Бук-М1 і підрозділів радіотехнічних військ.

Джерело

Залишити коментар