-0.5 C
Киев
08.01.2022
Image default
УКРАЇНА

У Міноборони розповіли, хто увійде до підрозділів територіальної оборони

Фото: Радио Свобода Стало відомо, кого не візьмуть у тероборону

Основу добровольчих формувань тероборони складатимуть ті, хто пройшов військову службу.

Після набуття чинності закону Про основи національного опору в Україні врегульовано комплектування сил територіальної оборони особовим складом. Також визначено категорії осіб, які не зможуть потрапити до таких підрозділів.

Так, згідно із законом, у добровольчі формування територіальних громад не братимуть раніше засуджених за скоєння тяжкого чи особливо тяжкого злочину (не поширюється на реабілітованих), а також тих, хто має дві чи більше судимостей.

Зазначимо, основу добровольчих формувань територіальної оборони становитимуть ті, хто пройшов військову службу у ЗСУ, військових формуваннях та правоохоронних органах. А тих, хто не служив, прийматимуть після складання присяги добровольця територіальної оборони.

Для вступу на службу необхідно пройти медичний, професійний та психологічний добір, а також підписати контракт добровольця територіальної оборони.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня набув чинності Закон про тероборону. Він регулює розвиток територіальної оборони в Україні, організацію національного спротиву та відповідну підготовку громадян.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив командувачем Сил територіальної оборони ЗСУ генерала Юрія Галушкіна.

Джерело

Залишити коментар