0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

У кожній четвертій лікарні немає чистої води, туалетів і мила, — ООН

Фото з відкритих джерел

За підрахунками експертів, в таких умовах працюють та лікуються майже 1,8 мільярда медиків і пацієнтів

Кожна четверта лікарня у світі не має чистої води, туалетів і мила. Про це йдеться у спільній заяві ВООЗ та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

«Працюючи в установах, де немає чистої води, нормальних туалетів і навіть мила, медичні працівники та пацієнти піддають своє життя небезпеці», — розповіла виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

За її словами, відповідна ситуація існувала й до пандемії, проте наразі це не можна ігнорувати.

За підрахунками експертів, в таких умовах працюють та лікуються майже 1,8 мільярда медиків і пацієнтів.

Згідно з дослідженням, в кожній четвертій лікарні немає водопостачання, в кожній третій — пристроїв для гігієнічної обробки рук в місцях надання допомоги, в кожному десятому закладі немає взагалі жодних предметів санітарії, в тому числі туалетів.

Найбільш скрутна ситуація спостерігається у 47 найменш розвинених країнах світу, де в кожній другій лікарні та поліклініці немає базового водопостачання, а в трьох з п’яти немає туалетів.

Новини за темою: У США виявили перший випадок інфікування коронавірусом у дикої норки

Нагадаємо, раніше головний лікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан заявила, що коронавірус може проходити у пацієнта без характерних симптомів, однак при цьому вже після одужання людини здатен викликати серйозні ускладнення.

Джерело

Залишити коментар