17.01.2022
Image default
СВІТ

У Китаї проросло насіння рису, яке доставили з Місяця. Фото

Вчені готуються до подальших досліджень щодо впливу космічних умов на сільськогосподарські структури Женьмінь жибао

Такі експерименти можуть допомогти вивести сорти рису з унікальними властивостями

У наземній китайській лабораторії проросли кілька насінин рису, які доставили на Землю після  місії «Чан’е-5». Про це повідомляє китайська газета Женьмінь жибао.

«Після 23-денної місії повертальний модуль дослідного місячного зонда «Чан’е-5″, на борту якого перебували близько 40 грамів насіння рису, успішно повернувся на Землю», — йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, насіння надав Національний інженерно-дослідний центр космічної селекції Південно-Китайського сільськогосподарського університету. За попередніми даними, деякі з цих насінин успішно проросли, тому вчені розпочали підготовку до подальших досліджень.

Новини за темою: На Шпіцбергені у світовому сховищі зберігають насіння «на чорний день»

Також заступник директора Науково-дослідного центру космічної селекції Го Тао зазначив, що результати експерименту допоможуть краще зрозуміти вплив космічних умов на сільськогосподарські структури. Крім того, це дозволить вивести сорти рису з унікальними властивостями.

У Китаї проросло насіння рису, яке доставили з Місяця. Фото

Насіння рису, яке побувало на Місяці Женьмінь жибао

У Китаї проросло насіння рису, яке доставили з Місяця. Фото

Насіння рису, яке побувало на Місяці Женьмінь жибао

Нагадаємо, раніше науковці в Ізраїлі виростили шість фінікових пальм з насіння, яке знайшли під час археологічних розкопок в Іудейській пустелі. За попередніми підрахунками, йому приблизно дві тисячі років.

Джерело

Залишити коментар