1.1 C
Киев
07.12.2021
Image default
Події

У Києві та Одесі викрили членів транснаціональної злочинної організації

Затримання членів транснаціональної злочинної організації Офіс генерального прокурора

Її учасники займались вимаганням грошових коштів та майна від громадян і підприємців

Правоохоронці затримали на території Києва та Одеси п’ять членів організованої групи, які займались викраденням людей на замовлення, вибиванням коштів і майна. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Встановлено, що на території м. Києва, Київської області, м. Одеси та в інших регіонах України впродовж 2020 року діяла злочинна організація, до складу якої входило декілька організованих груп, утворених здебільшого з вихідців із кавказького регіону. 

Її учасники займались вимаганням грошових коштів та майна від громадян і підприємців. Також вони за винагороду примушували громадян насильницьким шляхом до виконання незаконних вимог або цивільно-правових зобов’язань в інтересах «замовників». Крім цього вони незаконно позбавляли волі та викрадали людей.

Під час спецоперації було проведено понад 50 обшуків, під час яких слідчі вилучили мобільні телефони, вогнепальну зброю, чорнові записи, боргові розписки, транспортні засоби, які використовувалися учасниками злочинної організації для вчинення злочинів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою.

Новини за темою: «Спіймали на хабарі»: СБУ затримала президента Національної академії аграрних наук

Нагадаємо, раніше співробітники Прикордонної служби Польщі разом з працівниками Люблінського відділення прокуратури затримали членів міжнародного злочинного угруповання, яке займалося контрабандою тютюнових виробів з України.

Джерело

Залишити коментар