12 C
Киев
12.10.2021
Image default
УКРАЇНА

У Києві розпочався саміт Україна — ЄС

Фото: president.gov.ua

Перші особи ЄС вранці прибули в Маріїнський палац, де їх вітав Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Шарль Мішель і президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн почали засідання 23 саміту Україна — ЄС, який триває в Києві.

Вранці керівники інституцій Європейського Союзу прибули в Маріїнський палац, де їх вітав глава Української держави. Вони поспілкувалися перед початком заходу.

У рамках саміту заплановано підписання низки угод між Україною і Європейським Союзом. За його результатами буде прийнято спільну заяву.

Президент України, президент Європейської ради і президент Європейської комісії також зроблять заяви для представників ЗМІ за підсумками зустрічі.

Перед початком саміту Урсула фон дер Ляєн заявила, що Київ і Брюссель повинні бути більш «амбітними» у двосторонніх відносинах.

«ЄС і України пов’язують тісні й особливі узи. Взаємовигідне партнерство, яке нам потрібно розвивати. Я хочу, щоб ми залишалися амбітними в наших відносинах. Давайте дізнаємося, що ми ще можемо зробити разом», — написала фон дер Ляєн на своїй сторінці у Twitter сьогодні вранці.

Раніше повідомлялося, що на саміті очікується підписання угоди про відкрите небо, що відкриє Україну для деяких лоукост-авіаліній. Це значно сприятиме зростанню економіки країни в сфері туризму.

Названо головні теми саміту Україна-ЄС

Джерело

Залишити коментар