-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

У Києві на митниці вилучили 23 діаманти з Індії

На митниці знайшли діаманти, які намагалися провезти під неправильною декларацією Державна митна служба України

Їх задекларували як штучне каміння ціною 960 гривень

У столиці на митному контролі під час перевірки виявили пакетики із 23 діамантами, які прямували з Індії до Вінниці. Про це повідомила пресслужба Державної митної служби України на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, на Київській митниці під час перевірки експрес-відправленння вилучили діаманти, які прямували на адресу вінничанина. Фахівці зʼясувавали, що в міжнародному відправленні мало знаходитися декоративне/штучне каміння вартістю 2 500 індійських рупій (960 грн). Натомість у поліетиленових пакетиках виявили безбарвні прозорі камінці. Детектор визначив, що ними є діаманти, розмір яких сягає від 2,8 до 3 мм.

Державна митна служба України

При цьому додається, що визначити походження каміння допомогло маркування на упаковці. Остаточний висновок зможе надати лише відповідна експертиза.

Згідно з українським законодавством, міжнародні відправлення повинні бути письмово задекларованими. Оскільки цю умову не було виконано, діаманти вилучили фахівці.

Державна митна служба України

Новини за темою: Діаманти в спідній білизні: Українці намагалися ввезти з Туреччини коштовності на 15 мільйонів

Раніше повідомлялося, що в аеропорту «Бориспіль» виявили партію діамантів на майже 17 мільйонів гривень. У двох українців знайшли 38 пакетів із камінням.

Джерело

Залишити коментар