25.09.2021
Image default
СВІТ

У Японії засудили до смертної кари «вбивцю з Twitter»

Фото з відкритих джерел

Найчастіше жертвами зловмисника ставали молоді жінки

У Японії суд визнав винним та засудив до смертної кари чоловіка, який вбив дев’ять людей після контакту з ними у Twitter. Про це повідомляє ВВС. 

Згідно з повідомленням, скандальні події, які сколихнули усю країну сталися ще в 2017 році. Того ж року правоохоронці заарештували Такахіро Ширайші, більш відомого як «вбивцю у Twitter», після того, як у його квартирі знайшли частини тіла.

Відомо, що 30-річний чоловік використовував Twitter, щоб заманити жінок-самогубців до свого будинку. Він говорив, що може допомогти їм померти, а в деяких випадках заявляв, що вб’є себе разом з ними.

Новини за темою: У Бангладеш вирішили запровадити смертну кару за зґвалтування

Про перше із серійних вбивств стало відомо на Хелловін у 2017 році, коли поліція виявила розчленовані частини тіла в квартирі Ширайші в японському місті Зама, недалеко від Токіо.

Як зазначається, раніше адвокати Ширайші  стверджували, що його звинувачення слід було зменшити, адже його жертви дали згоду на вбивство.

Однак пізніше Ширайші заперечив версію власної команди захисту подій. У жовтні 2020 року вбивця визнав свою вину і заявив, що вбив жертв без їхньої згоди, тому звинувачення проти нього були «правильними». У вівторок суддя, який виніс вирок, заявив, що «ніхто з жертв не погодився бути вбитим».

Новини за темою: Смертна кара: У Білорусі стратили чоловіка, який забив молотком двох жінок

Нагадаємо, нещодавно в Китаї засудили до смертної кари виховательку дитячого садка в місті Цзяоцзуо Ван Юнь  за отруєння 25 вихованців закладу, одна дитина померла. 

Джерело

Залишити коментар