24.3 C
Киев
16.06.2021
Image default
Події

У Харкові школяр на уроці набрав у рот антисептик і влаштував фаєр-шоу. Відео

Правоохоронці прийшли до класу, де школяр влаштував фаєр-шоу

Facebook / Ювенальна превенція

Відео з інцидентом з’явилося у соцмережах, після чого про нього дізналися правоохоронці

У Харкові школяр під час уроку набрав у рот антисептик та підпалив рідину, імітуючи факір-шоу. Про це повідомила пресслужба Ювенальної превенції Нацполіції Харківщини у Фейсбук.

Зазначається, що про інцидент повідомили в четвертому факультеті кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ, представники якого побачили відео з інцидентом у соцмережах.

У зв’язку з тим, що підліток порушував навчальний процес та наражав на небезпеку себе та оточуючих учнів, правоохоронці зібрали матеріали про адміністративне правопорушення стосовно батьків хлопця. Крім того, ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди з підлітком, його батьками та однокласниками щодо дотримання правил безпеки та поведінки в закладі  освіти.

Новини за темою: У Рівному школярки влаштували жорстоку бійку. Відео

Нагадаємо, нещодавно в Бердянську діти підпалили 12-річного хлопця, аби зробити «круте» відео для соціальних мереж. «Режисери» зізналися, що сподівались швидко погасити вогонь, який, за їхніми планами, не мав залишити опіків.

Згодом постраждалий хлопець розповів деталі інциденту. За словами підлітка, товариші запропонували йому вибрати один з двох варіантів: підпал чи сто ударів у голову.

Джерело

Залишити коментар