24.2 C
Киев
04.08.2021
Image default
СВІТ

У Фінляндії поїздку на таксі можна буде оплатити ідеєю

Фото з відкритих джерел

Замість грошей пасажира попросять висловити думку про те, як можна поліпшити культуру і службу таксі з точки зору клієнта

У столичному регіоні Фінляндії, а також в Оулу і в Рованіємі 3 лютого на один день з’явиться особливе таксі, де можна буде проїхати абсолютно безкоштовно. Про це повідомляє Yle.

Замість грошей пасажира попросять висловити думку про те, як можна поліпшити культуру і службу таксі з точки зору клієнта.

«Ми сподіваємося, що люди розкажуть про свій досвід і дадуть конкретні поради щодо поліпшення нашого сервісу. Ми будемо вдячні за будь-які думки і коментарі», — розповіла представник Таксомоторного товариства Фінляндії Катя Сакса.

Зазначається, що спеціальне таксі можна буде викликати тільки телефоном. Всі думки клієнтів буде задокументовано й опубліковано в соціальних мережах. У кампанії беруть участь Таксомоторне товариство і фірми Lähitaksi, Taksi Helsinki і Otaxi.

«Зміна законодавства, що відбулася два роки тому, призвела до зниження довіри фінів до таксі, хоча переважна більшість підприємців, які працюють у сфері, хоче надати клієнтам кращий сервіс. Тому для нас важливо розвінчати якісь стереотипи і знайти спосіб повернути втрачену довіру», – поділилася Катя Сакса. 

Новини за темою: Під Дніпром водії таксі образилися на недоброчесного клієнта та облили його зеленкою

Нагадаємо, у Швейцарії показали зразок двомісного таксі, яке пересувається у повітрі за допомогою електричних вентиляторів.

Джерело

Залишити коментар