-10.8 C
Киев
14.02.2021
Image default
УКРАЇНА

У ДСНС розповіли про ситуацію на дорогах України

Фото: ГСЧС Для розчищення доріг залучено близько 1700 осіб і 1430 одиниць техніки

Найскладніша ситуація в Рівненській області — там обмежили рух всього транспорту по дорогах державного значення.

Через погіршення погодних умов в Україні в декількох регіонах ввели обмеження на пересування вантажного і великогабаритного транспорту, а в Рівненській області обмежили рух всього транспорту по дорогах державного значення, повідомляє ДСНС у суботу, 12 лютого.

За даними відомства, з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки діють обмеження руху великовантажного і великогабаритного автотранспорту на деяких ділянках доріг у Волинській, Вінницькій та Івано-Франківській областях.

  •     Волинська область — на дорозі Т-18-02 Маюничі-Шклинь (ділянка Торчин-Шклинь), Т-03-02 Піща-Козин (ділянка Володимир-Волинський-Павлівка) і Т-03-05 Нововолинськ-Михайлівка (ділянка Павлівка-Михайлівка );
  •     Івано-Франківська область — на дорогах Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський (дільниця Коломия-Городенка) і Р-20 Снятин-Тязів (ділянка Снятин — Городенка);
  •     Вінницька область — М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський (ділянка Жмеринка — Могилів-Подільський), Т-02-03 Погребище-Турбів-Сквира (ділянка Турбів-Погребище), Т-02-12 Вінниця- Шпиків-Комаргород (ділянка Тиврів — Шпиків).

Крім того, в зв’язку з сильними поривами вітру і утворенням заметів у Рівненській області на дорогах державного значення в межах регіону вводиться обмеження руху усіх транспортних засобів, крім спеціалізованої техніки.

Для розчищення доріг від Служби автомобільних доріг залучено близько 1700 осіб і 1430 одиниць техніки. На в’їздах до Києва продовжують функціонувати вісім пунктів обігріву ДСНС (з початку негоди надано допомогу понад 350 осіб). Для моніторингу обстановки погодних умов і надання допомоги, в Івано-Франківській і Закарпатській областях на перевалах від ДСНС залучено 10 осіб та шість одиниць техніки.

Раніше в Гідрометцентрі попередили, що в Україні в суботу, 13 лютого, в деяких областях очікується локальне похолодання до -13 і сильні снігопади.

Про те, звідки прийшла така погода, докладно в матеріалі Звір зі сходу.

Джерело

Залишити коментар