9.9 C
Киев
29.11.2021
Image default
УКРАЇНА

У Донецьку заблокували спостерігачів ОБСЄ

Фото: Сепаратистские СМИ Жителі Донецька направили лист представникам ООН і ОБСЄ

Близько 300 пікетників вимагають звільнення Андрій Косяка, якого цього тижня затримали українські військові.

У Донецьку другий день триває акція протесту біля готелю Park Inn, де розташовується штаб-квартира ОБСЄ. Її учасники заблокували міжнародних спостерігачів, повідомляють сепаратистські ЗМІ в суботу, 16 жовтня.

Зазначено, що близько 300 учасників протесту вимагають звільнення Андрій Косяка, якого цього тижня затримали українські військові.

Жителі Донецька встановили намети біля будівлі готелю Park Inn. За їхніми словами, акція безстрокова і «триватиме, поки українська влада не виконає головну вимогу — звільнити Андрія Косяка». Також вони направили лист представникам ООН і ОБСЄ з вимогою сприяти його поверненню.

Як сказав на акції один з її учасників Андрій Федченко, вихід співробітникам ОБСЄ з готелю заблокували, «оскільки вони не виконують своїх функцій — дотримання прав людини». В результаті спостерігачі ОБСЄ залишаються заблокованими в готелі вже другу добу.

Нагадаємо, цього тижня на Донбасі затримали озброєного росіянина, який воював у складі «ЛДНР». Його звуть Андрій Косяк. Пізніше СБУ показала його допит. Косяк назвав себе співробітником Спільного центру координації та контролю режиму припинення вогню з боку «ЛНР».

Джерело

Залишити коментар