6 C
Киев
20.04.2021
Image default
УКРАЇНА

У Чорному морі пройшли українсько-румунські навчання

Фото: кадр из видео Навчання ВМС України та Румунії в Чорному морі

Після зустрічі кораблів у точці рандеву і проведення візуального розпізнавання були розпочаті тренування з маневрування.

  У Чорному морі ВМС України та Румунії провели спільні навчання типу PASSEX. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.   «На цьому тижні українські ВМС провели спільні українсько-румунські навчання за участю корвета Horia Macellariu», — йдеться в повідомленні.   Повідомляється, що після зустрічі кораблів у точці рандеву і проведення візуального розпізнавання та перевірки зв’язку, були розпочаті тренування з маневрування у строях та ордерах.   Після цього учасники навчань перейшли до корабельного бойового навчання з відбиття атак швидкісних малорозмірних плавзасобів.   Надалі було відпрацьовано поповнення запасів на ходу траверзним способом і контроль за цивільним судноплавством у певному районі моря.   У програму навчань були включені тренування з боротьби за живучість, під час якого румунський корвет грав роль пошкодженого корабля, а українські моряки відпрацьовували техніку його буксирування.   Не менш важливим стало відбиття ударів противника під час нападу на корабель, що охороняється з повітря.  

  Раніше повідомлялося, що в Донецькій області підрозділи Держприкордонслужби проводять навчання з відбиття ворожої агресії.    

Джерело

Залишити коментар