0.6 C
Киев
27.01.2021
Image default
Події

Винен учень: На Львівщині суд закрив справу проти вчительки, яка дала дитині стусана

Вчителька визнала свою провину в судді Скріншот з відео

Жінка зізналася, що не могла стримати емоції, адже школяр образив її

У Львівській області закрили справу проти вчительки Потелицької загальноосвітньої школи Надії Патлики, яка на перерві побила шестикласника. Натомість суддя Жовківського райсуду Роман Ясиновський зауважив, що правоохоронці повинні були скласти адмінпротокол на батьків учня за його поведінку. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зазначається, що під час судового засідання вчителька визнала свою провину. Вона пояснила, що побила учня, бо не могла стримати емоції, адже хлопець образив її. 

«Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем до неї як учителя, не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість, через що дійсно кричала на учня, шарпала за одяг та нанесла йому стусани в область потилиці», — пояснила Надія Патлика. 

Жінка додала, що після інциденту попросила пробачення у батьків школяра та написала заяву на звільнення. Батьки у свою чергу надіслали у суд пояснення, у яких йшлося про відсутність претензій до неї. 

Новини за темою: Вчителька з Львівської області, яка побила шестикласника, балотувалася в депутати від партії Порошенка

У результаті суддя став на бік вчительки, а після її пояснень вирішив не штрафувати і закрити справу, обмежившись усним зауваженням. 

Нагадаємо, інцидент у Потелицькій школі стався у грудні 2020 року. Під час перерви у класі між кількома школярами сталася бійка, під час якої в клас увійшла вчителька української мови та літератури Надія Патлика. Жінка спробувала розборонити дітей, однак один із учнів почав грубіянити їй «Чого ти сюди прийшла? Вийди звідси».

Після цих слів Надія Патлика почала шарпати за його одяг та кілька разів вдарила долонею по потилиці. Однокласники школяра зафільмували це на відео і поширили його в соцмережах. Згодом правоохоронці знайшли відео в мережі і розпочали перевірку. 

Пізніше вчителька, яка також виявилася заступницею директора з виховної роботи, пояснила, що стусанами «виховувала» учня-шестикласника. 

Джерело

Залишити коментар