-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Вихід з дому за SMS: У Словаччині можуть посилити правила комендантської години

Комендантська година в Словаччині може бути посилена Фото з відкритих джерел

У країні бояться нових випадків зараження мутаціями коронавірусу

У Словаччині існує імовірність посилення комендантської години із використанням SMS-контролю. Про це повідомляє Webnoviny.

«Зараз ситуація серйозна, оскільки у нас є комендантська година, відносно дуже сувора, але, ймовірно, поширеність британського варіанту дуже висока», — зазначив міністр охорони здоров’я Марек Крайчі.

За його словами, у зв’язку із погіршення ситуації із кількістю хворих на коронавірус в країні 2 лютого відбудеться засідання комісії з питань пандемії. Імовірним варіантом рішення проблеми є посилення комендантської години.

При цьому очільник МОЗ додав, що, планують використовувати SMS для контролю громадян. Зокрема, за місцезнаходженням словенців у зазначений період доби слідкуватимуть правоохоронці.

Окрім цього, Крайчі повідомив, що з метою уникнення заражень на новий штам коронавірусу в Словаччині будуть робити скринінг усіх ПЛР-тестів на COVID-19.

«Щоб ми могли підтвердити, де проблема, і здається, що ми справді маємо проблему тут», — зазначив він.

За словами міністра, вже 3 лютого уряд прийме відповідне рішення щодо подальшої долі карантинних обмежень у країні.

Новини за темою: Франція закрила кордони для іноземці: У чому причина

Раніше повідомлялося, що у Словаччині виявили перший випадок зараження новим штамом коронавірусу. Дослідники визначили його британське походження.

Джерело

Залишити коментар