13.7 C
Киев
26.09.2021
Image default
УКРАЇНА

Венедіктова пояснила, чому затягнулася справа Ан-26

Під час аварії Ан-26 загинули 26 осіб

Підозрюваний жодного разу в ДБР не з’явився і не ознайомився з матеріалами досудового розслідування.

Захист колишнього командувача Повітряними силами ЗСУ Сергія Дроздова затягує передачу до суду справи про катастрофу літака Ан-26 під Чугуєвом Харківської області. Про це в суботу, 25 вересня, повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова на своїй сторінці в Facebook в річницю трагедії.

За її словами, слідство надало сторонам справи доступ до матеріалів ще 5 травня і в даний час потерпілі та їхні представники, а також четверо підозрюваних зі своїми захисниками вже ознайомилися з ними. Ще один фігурант і його захисник на завершальному етапі ознайомлення.

«Разом з тим, підозрюваний, який вже звільнений з посади командувача Повітряних сил, ні разу в ДБР не з’явився і не ознайомився з матеріалами досудового розслідування», — заявила генпрокурор.

За словами Венедіктової, адвокати Сергія Дроздова «затягують розгляд» клопотання слідчого про встановлення терміну для ознайомлення з матеріалами, заявляючи численні клопотання і відводи судді.

«Тому це клопотання не розглянуто вже на протязі більш півмісяця. 20 вересня суддя залишив без задоволення скаргу захисника екс-командувача ВПС на повідомлення про підозру. Тому тільки через неналежну процесуальну поведінку підозрюваного обвинувальний акт ще не направлено до суду», — додала вона.

Нагадаємо, літак Ан-26 зазнав аварії біля Чугуєва увечері 25 вересня. Він здійснював навчальний політ, в результаті якого загинули 26 осіб. Вижив тільки один курсант.

У ДБР заявили, що причиною авіакатастрофи Ан-26 під Чугуєвом була сукупність помилок командира при відсутності контролю з боку керівництва управління польотами.

Джерело

Залишити коментар