0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Вчителька з Львівської області, яка побила шестикласника, балотувалася в депутати від партії Порошенка

«Страна UA»

Вчителька української мови та літератури в школі села Потелич Львівської області Надія Патлика, яка побила шестикласника, безуспішно балотувалася в депутати місцевої ОТГ від партії «Європейська солідарність» на останніх місцевих виборах, передає «Страна» з посиланням на дані на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Так, 41-річний педагог балотувалася в депутати Добросинсько-Магерівської громади у Львівській області 21 номером у списку партії «Європейська солідарність». Проте спроба Надії обратися виявилася неуспішною, їй вдалося набрати всього 28 (10,76%) голосів.

«Страна UA»

Незабаром після того, як відео інциденту з’явилося в мережі, керівництво школи прийняло рішення про звільнення Патлики, яка не тільки викладала українську мову, а й обіймала посаду заступника директора навчального закладу з виховної роботи. Про це повідомила пресслужба Жовківської районної держадміністрації з посиланням на указ 64-к Потелицької ЗОШ від 7 грудня.

«Страна UA»

Нагадаємо, у селі Потеличі Львівської області заступниця директора з виховної роботи «виховувала» учня-шестикласника стусанами. Кадри інциденту зафільмували однокласники хлопчика і виклали у мережу.

Пізніше вчителька пояснила, що її спонукало до таких дій.

Джерело

Залишити коментар