14.4 C
Киев
24.09.2021
Image default
СВІТ

Вакцинація від коронавірусу у Франції буде безкоштовною

AFP

Уже в січні планується вакцинувати мільйон осіб

Франція зробить вакцинацію від коронавірусу COVID-19 безкоштовною для громадян. Процедура повинна початися в найближчі тижні. Про це повідомив прем’ер-міністр Франції Жан Кастекс, передає France 24.

За його словами, в січні планується вакцинувати мільйон осіб, насамперед, жителів будинків для літніх людей. У лютому хочуть прищепити 14 мільйонів людей, здоров’я яких є фактори ризику при зараженні коронавірусом.

У цілому, Франція має домовленості на 200 мільйонів доз від різних розробників вакцини. На проведення вакцинації в держбюджеті 2021 року закладено 1,5 мільярда євро.

До слова, у Франції зараз триває пом’якшення карантину. З 28 листопада дозволили займатися на вулиці до трьох годин в день і в радіусі 20 кілометрів від місця проживання (зараз — годину в день і в кілометрі від будинку), відкриваються магазини товарів не першої необхідності. З 15 грудня режим жорсткого карантину скасовується, але залишається комендантську годину з 21:00 до 07:00 щодня. Дозволяється робота кінотеатрів і театрів.

Новини за темою: Від COVID-19 помер експрезидент Франції Валері Жискар д’Естен

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров’я відреагувала на рішення Великої Британії щодо реєстрації вакцини від коронавірусу Pfizer та заявила про розробку рекомендацій щодо її використання. Спочатку в ВООЗ хочуть отримати доступ до певної інформації.

Джерело

Залишити коментар