14 C
Киев
06.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Вакцинація рятує 10 життів за годину — Ляшко

Фото: МОЗ Віктор Ляшко назвав головною вакциною — відповідальність

Ключовою особливістю цієї хвилі коронавірусу є те, що 93% госпіталізованих не вакциновано від цієї хвороби, зазначив міністр.

Вакцинація від коронавірусу COVID-19 рятує життя 10 українців за годину. Про це сказав голова МОЗ Віктор Ляшко на брифінгу у п’ятницю, 5 листопада.

«Тільки вакцинація захищає та рятує життя. Завдяки вакцинації щогодини ми зараз рятуємо 10 життів, кожні 6 хвилин — рятуємо одне людське життя. Серед цих врятованих можете бути ви, ваші батьки, рідні, друзі. Треба зробити лише одну річ — вакцинуватися та переконати це зробити своїх рідних та близьких», — сказав міністр і додав, що «вакцини допоможуть подолати пандемію, але головна вакцина — відповідальність».

За його словами, ключовою особливістю цієї хвилі коронавірусу є те, що 93% госпіталізованих не вакциновано від цієї хвороби. Майже всі тяжкі пацієнти, які потребують реанімаційних заходів, також не вакциновані.

Напередодні було названо лідерів серед областей з COVID-вакцинації. Дані оприлюднила інформаційна система РНБО.

Також стало відомо, що МОЗ знову розширить список професій для обов’язкової вакцинації. Перелік окремо затверджуватиметься Кабміном.

Джерело

Залишити коментар