8.3 C
Киев
11.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Вакцинація може об’єднати українців – Зеленський

Фото: Скриншот Володимир Зеленський запропонував усім українцям пройти вакцинацію від коронавірусу

За дві доби через коронавірус Україна втратила вдесятеро більше людей, ніж за 2 роки боїв на Донбасі, відзначив Володимир Зеленський.

  Ідея загальної вакцинації може об’єднати всіх громадян України. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, яке оприлюднили в середу, 10 листопада.   «Що об’єднає завтра українців, які хочуть, щоб ці 40 мільйонів (населення України. – Ред.) не перетворилися на 20? Усі вони будуть вакциновані!» – заявив глава держави.   За його словами, сьогодні країна забезпечена всім для боротьби з пандемією.   «Працюють 536 закладів, є 76 тисяч ліжок, з них 72 тисячі з киснем. Медична система готова, як ніколи, але не варто перевіряти це на собі. Жартам про те, яка ми сильна нація і що нам радіація, – не треба давати друге життя. Потрібно всім берегти своє власне», – додав Зеленський.   Президент підкреслив, що за два останніх роки в боях на Донбасі загинули 146 українських військових, а за минулі дві доби від COVID-19 померли більш як півтори тисячі українців. Так за дві доби через коронавірус Україна втратила вдесятеро більше, ніж за 2 роки на війні.   «Днями я дізнався про думку одного нашого бійця на Сході. Може, не дослівно, але зміст був таким. Він звертався до цивільних, особливо ковід-атеїстів: «На мить поставте себе на місце українських військових. Ми восьмий рік воюємо, ризикуємо, отримуємо поранення, ховаємо друзів, втомлюємося, але стоїмо і стримуємо ворога. Чому ви не цінуєте це? Не цінуєте наше і своє життя, і в мирних містах, без жодного ворога, помираєте сотнями!? Не від кулі чи снаряда, а просто тому, що не хочете вакцинуватися?» – сказав Президент.

  Нагадаємо, за добу 9 листопада в Україні вакцинували більше 267 тисяч осіб. Загалом від початку вакцинальної кампанії зробили майже 20 млн щеплень. Хоча б одне щеплення отримали 11,7 млн осіб.  

Джерело

Залишити коментар