7 C
Киев
05.09.2021
Image default
УКРАЇНА

В Умань прибули поліцейські з Ізраїлю

Фото: Нацполиция Украины Ізраїльські правоохоронці вже пройшли інструктаж

Поліцейські з Ізраїлю разом з українськими правоохоронцями до 11 вересня будуть стежити за порядком під час святкування Рош га-Шана.

В Умань прибули 11 ізраїльських поліцейських Держави Ізраїль. Спільно з українськими правоохоронцями вони будуть нести службу в місцях компактного проживання і паломництва хасидів, повідомляє Нацполіція в суботу, 4 вересня.

Зазначено, що ізраїльські правоохоронці пройшли інструктаж. Також правоохоронці спільно обстежили район паломництва.

Начальник головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко показав ізраїльським колегам Міжнародну поліцейську станцію і малий ситуаційний центр, який оснащений усіма технічними можливостями для контролю і безпеки на вулицях під час святкування іудейського нового року — Рош га-Шана.

Поліцейські з Ізраїлю разом з українськими правоохоронцями до 11 вересня будуть стежити за порядком під час святкування Рош га-Шана.

Нагадаємо, в період з 2 по 9 вересня в Умані хасиди з усього світу святкуватимуть Рош ха-Шана — 5782 Новий рік за іудейським календарем. Очікується, що кількість паломників в цьому році складе близько 50 тисяч.

Ізраїльтянина, який влаштував в Умані стрілянину, заарештували

Джерело

Залишити коментар