20.6 C
Киев
30.08.2021
Image default
УКРАЇНА

В Україну прибула нова партія Pfizer

Фото: UNICEF Чергова партій Pfizer вже в Україні

Фонд ЮНІСЕФ допоміг доставити в країну 188 тисяч доз вакцини, які передав уряд США.

 

В Україну в неділю, 29 серпня, прибула нова партія вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech розміром 188 370 доз. Її Україні передав уряд США, а допоміг доставити Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Про це повідомляє прес-служба ЮНІСЕФ.

«Ці дози разом з розчинником для розведення вакцини надаються Україні урядом США через ініціативу COVAX в рамках глобальних заходів щодо забезпечення справедливого та рівного доступу до безпечних і ефективних вакцин проти COVID-19 для всіх країн світу», — повідомили в ЮНІСЕФ.

Нова партія вакцини Pfizer-BioNTech буде використана для щеплення українців у центрах масової вакцинації та імунізації організованих колективів.

В організації додали, що до кінця 2021 року Україна повинна отримати достатню кількість вакцин різних виробників, щоб захистити до 20% населення від COVID в рамках ініціативи.

Додамо, що в Міністерстві охорони здоров’я очікують зниження темпів вакцинації взимку. Зараз в Україні ще спостерігаються черги на вакцинацію, але в грудні ситуація погіршиться і людей будуть стимулювати, вважає головний санлікар Ігор Кузин.

Ляшко не відкидає, що в Україну завезуть вакцину Janssen

Джерело

Залишити коментар