24.2 C
Киев
27.07.2021
Image default
УКРАЇНА

В ОП пояснили мету візиту Яни Дугарь

Фото: Facebook/Яна Дугарь В ОП пояснили візит Яни Дугарь

Дугарь разом зі своїми адвокатами зустрілася з представниками Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України.

В Офісі президента відбулася зустріч за участю військового медика Яни Дугарь на майданчику Консультативної ради з питань забезпечення гарантій прав і основних свобод осіб, які брали участь у захисті України. Про це заявив радник глави ОП Михайло Подоляк у коментарі для Корреспондент.net в суботу, 19 червня.

Дугарь разом з її адвокатами зустрілася з главою ради Оленою Вербицькою, а також з Андрієм Смирновим, Романом Машовцем і Андрієм Ляховичем. До зустрічі на короткий час приєднався і голова ОП Андрій Єрмак.

«З огляду на стан судової системи в Україні вимагають особливої ​​уваги процеси, в яких фігурують ветерани війни на сході України. Наприклад, не завжди в справах, які зачіпають їх інтереси, вони мають належне представництво в судах. Тому логічно, що держава може аналізувати відповідні справи для того, щоб визначити: чи дотриманий принцип справедливості», — сказав Подоляк.

Він наголосив, що ОП «не втручається в судові процеси, не використовує так зване «телефонне право».

«Для нас принципово — щоб була встановлена ​​і представлена ​​суспільству повна правда у справі про вбивство Павла Шеремета. Саме для цього і застосовуються наявні цивілізовані інструменти без будь-якого втручання в відповідний судовий процес», — підсумував Подоляк.

Раніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський переписується з Дугарь — Зеленський сам показав журналістові свою історію листування з Яною Дугарь.

Потім Яна Дугарь і сама розповіла про листування із Зеленським. Медсестра повідомила, що листування розпочалася з її ініціативи. Вона хотіла донести до президента своє бачення.

Джерело

Залишити коментар