-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

В Євросоюзі вирішили відкласти введення COVID-паспорта, але закликали прискорити вакцинацію

COVID-паспорт Фото з відкритих джерел

До введення відповідних документів є ще багато питань

Вчора, 21 січня, на саміті лідерів Європейського Союзу не погодили введення так званих «COVID-паспортів», спеціальних сертифікатів, які містять інформацію про наявність вакцинації від коронавірусу у його володаря. Про це пише RTL.

Згідно з повідомленням, на даний момент до введення відповідних документів ще багато питань.

У той же час, за підсумками саміту Єврокомісія закликала країни-учасниці прискорити вакцинацію населення від коронавірусу, зазначивши, що європейські країни можуть вже до осені прищепити 70% своїх дорослих громадян.

Новини за темою: Імунні паспорти чи свідоцтва про вакцинацію в Україні: Чи будуть ділити людей залежно від наявності щеплення чи імунітету від COVID-19

Нагадаємо, раніше головний державний санлікар Віктор Ляшко заявляв, що людей, які вакцинувалися від коронавірусу, будуть заносити в спеціальну електронну базу, щоб потім лікарі могли видати довідку про щеплення, так званий COVID-паспорт. За його словами, коли на міжнародному рівні введуть паспорти вакцинації, така електронна система дозволить оперативно видавати документ.

До слова, Іспанія підтримує ініціативу введення «паспортів вакцинації» в Європейському Союзі. Міністр туризму країни Рейес Марото заявила, що це сприятиме відновленню пересування.

Джерело

Залишити коментар