-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

В ЄС хочуть посилити правила в’їзду до країн через мутації коронавірусу

ЄС хоче посилити правила в’їзду до країн Фото з відкритих джерел

Після перетину кордону в Європі можуть запровадити обов’язкову самоізоляцію

Єврокомісія запропонувала посилити правила в’їзду в держави Європейського союзу з третіх країн у зв’язку з появою нових мутацій коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба ЄК. 

У зв’язку з цим країнам ЄС пропонують запровадити обов’язкове тестування на наявність вірусу перед вильотом. При цьому тест повинен бути зроблений не пізніше 72 годин до в’їзду в ЄС. Громадяни Євросоюзу і члени їхніх родин можуть пройти тестування по прибуттю. 

Крім того, при виїзді в ЄС з регіонів із зареєстрованими мутованими штамами коронавірусу рекомендується ввести обов’язковий карантин чи самоізоляцію. 

Новини за темою: Мутований штам коронавірусу вже потрапив до 25 країн Європи, — ВООЗ

Відповідні рекомендації будуть розглянуті Радою Європи. Очікується, що перше обговорення питання відбудеться у понеділок, 25 січня. Після чого кожні два тижні планується перегляд списку країн, яким дозволено в’їзд на територію Європейського Союзу.

Нагадаємо, нещодавно президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн наголосила на необхідності додати на епідеміологічну мапу поширення COVID-19 нову, темно-червону, зону. Це допоможе показати регіони, де вірус циркулює на дуже високому рівні. 

Джерело

Залишити коментар