18.8 C
Киев
04.07.2021
Image default
УКРАЇНА

В ДПСУ не помітили перекриття кордону з Білоруссю

Фото: Госпогранслужба Украины За минулу добу на в’їзд в Україну з Білорусі пропущено майже 2000 осіб, а в зворотному напрямку — більше 1700 осіб

У пропускних операціях немає ніяких ознак, що свідчать про перекриття кордону, зазначили в прикордонному відомстві.

За минулу добу не спостерігалося істотних змін обстановки або зменшення пропускних операцій на кордоні України з Білоруссю. Про це повідомляє Держприкордонслужба в суботу, 3 липня.

Зазначено, що вчора ввечері Житомирський і Чернігівський прикордонні загони отримали інформацію від прикордонників Білорусі про те, що вони з 20:00 2 липня перейшли на посилену охорону кордону.

«Варто зазначити, що таке посилення — це звичайна практика під час святкування різних знаменних дат, а сьогодні в Білорусі відзначають День Республіки», — нагадали в ДПСУ.

За минулу добу на в’їзд в Україну з Білорусі пропущено майже 2000 осіб, а в зворотному напрямку — більше 1700 осіб. Ці показники вищі, ніж середньодобові за минулий місяць, що, ймовірно, пов’язано з вихідними.

«Сьогодні також спостерігається досить ритмічний рух через пункти пропуску на цій ділянці. У пропускних операціях немає ніяких ознак, що свідчать про перекриття кордону, як це повідомляли ЗМІ з посиланням на Олександра Лукашенка», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні Лукашенко оголосив, що прикордонні війська республіки повністю перекрили держкордон з Україною через те, що нібито «величезна кількість зброї надходить з України в Білорусь».

У свою чергу в МЗС України відкинули звинувачення Білорусі щодо поставок зброї і наголосили, що «позиціонування України як зовнішньої загрози укладається в політику дезінформації, репресій і залякування білоруського населення».

Джерело

Залишити коментар