-10.9 C
Киев
07.02.2021
Image default
УКРАЇНА

У Харкові CБУ зупинила роботу потужного конвертаційного центру з обігом 5 мільярдів гривень

Правоохоронці припинили діяльність масштабного конвертаційного центру Харкові. Загальний обіг грошей, що через нього проходив становить понад 5 млрд грн.

Про це повідомляє прес-центр СБУ

У Харкові CБУ зупинила роботу потужного конвертаційного центру з обігом 5 мільярдів гривень

Як повідомляє СБУ, конвертцентр викрили кіберфахівці, які встановили, що до функціонування конвертцентру були залучені фіктивні суб’єкти господарювання, чиї посадовці вносили неправдиві відомості до Єдиного реєстру податкових накладних. Вони фактично проводили безтоварні операції, тобто здійснювали так звану податкову «скрутку», що спричинило збитки держбюджету в особливо великих розмірах.

Вони фактично проводили безтоварні операції, тобто здійснювали так звану податкову «скрутку», що спричинило збитки держбюджету в особливо великих розмірах.

У ході проведення масштабних обшуків в офісних приміщеннях, місцях проживання фігурантів, автомобілях та банківських установах правоохоронці виявили необліковані 7 млн грн.

Також вилучено понад 50 печаток фіктивних підприємств, їхні установчі документи, фінансово-господарську документацію, електронні носії інформації та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність. Тривають слідчі дії.

Залишити коментар