5.7 C
Киев
09.05.2021
Image default
СВІТ

Турецький суд призначив 79 довічних ув’язнень за спробу державного перевороту

Туреччина

Фото з відкритих джерел

Суд стосувався подій липня 2016 року

У Туреччині суд призначив 79 довічних ув’язнень у справі про спробу державного перевороту у 2016 році. Про це повідомляє Anadolu.

Зазначається, що суд стосувався подій липня 2016 року, коли на авіабазі недалеко від Анкари тодішнього начальника штабу й інших командирів взяли в заручники на одну ніч. Судові засідання над 475 незадоволеними пілотами ВПС та іншими підозрюваними, пов’язаними з базою, було розпочато в серпні 2017 року.

Наразі ж суд прийняв рішення про призначення 79-ти довічних термінів колишньому командиру бази та кільком пілотам винищувачів F-16. Крім того, такий вирок отримали четверо «цивільних імамів» (духовних керівників), які планували держпереворот.

Крім того, ще кілька обвинувачених отримали від 3 до 16 довічних термінів, проте оголошення вироків триває.

Наразі близько 521 людини судять у справі, зосередженій на діяльності президентської гвардії.

Нагадаємо, ввечері 15 липня 2016 року винищувачі F-16 тричі обстріляли будівлю турецького парламенту та дорогу біля президентського палацу і штаб-квартири спецназу і поліції Анкари. Чинний президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган тоді перебував у відпустці на півдні країни.

Новини за темою: Туреччина спостерігатиме за дотриманням перемир’я між Вірменією і Азербайджаном, — Ердоган

Раніше повідомлялося, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про введення в країні часткової комендантської години, яка діятиме у вихідні дні. Часткова комендантська година для деяких вікових груп дозволить їм виходити на вулицю тільки з 10:00 до 16:00.

Джерело

Залишити коментар