-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
УКРАЇНА

Тупицький подав до суду на Управління держохорони

Фото: Корреспондент.net Олександр Тупицький судитиметься через дії співробітників УДО

Справу розглядатиме суддя Ярослава Добрянська. Предмет позову — «заборона вчиняти дії».

Усунений від посади голова Конституційного суду Олександр Тупицький подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва на Управління державної охорони (УДО). Про це свідчать дані порталу Судова влада України в суботу, 23 січня.

Зазначено, що відповідні документи від Тупицького надійшли ще 19 січня.

«Відповідач (Боржник): Управління державної охорони України, Позивач (Заявник): Тупицький Олександр Миколайович, 3-я особа: Державне бюро розслідувань», — зазначено на сайті.

У справі не призначено склад суду. Його буде розглядати суддя Ярослава Добрянська. Предмет позову — «заборона вчиняти дії».

Тупицький подав до суду на Управління держохорони

Фото: скріншот

Нагадаємо, в кінці грудня президент Володимир Зеленський усунув главу КСУ від посади «заради відновлення справедливості і вирішення конституційної кризи».

А цього тижня Державне бюро розслідувань повідомило про підозру Тупицькому. Главу КСУ підозрюють в тому, що він давав завідомо неправдиві свідчення, а також в підкупі свідка.

У свою чергу Тупицький написав звернення до Зеленського з проханням притягнути до відповідальності керівництво УДО і її працівників, які не дозволяли йому потрапити в будівлю КСУ.

Джерело

Залишити коментар