5.7 C
Киев
25.01.2021
Image default
Події

Суд заарештував та визначив заставу для керівника порту «Чорноморськ»

Фото з відкритих джерел

Суд призначив заставу у розмірі 2 млн 102 тис. грн

Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід для в.о. директору ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», якого підозрюють у хабарництві, у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн 102 тис. грн. Про це повідомила пресслужба ВАКС.

«Слідча суддя Вищого антикорупційного суду застосувала до в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 2 млн 102 тис. грн. Строк запобіжного заходу – 60 днів з моменту його затримання», — йдеться в повідомленні.

У разі внесення застави, фігурант має прибувати на вимогу до слідчого, прокурора та суду, не відлучатися із м. Чорноморськ Одеської області без дозволу слідчого, повідомляти слідчого про зміну свого місця проживання та місця роботи, утримуватися від спілкування з особами, зазначеними в ухвалі, здати на зберігання до територіального підрозділу Державної міграційної служби свій паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також носити електронний засіб контролю.

Новини за темою: Керівнику порту «Чорноморськ» висунули підозру про хабарництво

Нагадаємо, 10 грудня детективи Національного антикорупційного бюро керівника ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у 250 тис. доларів США.

Джерело

Залишити коментар