-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Світовий туризм повернеться до докоронавірусного рівня не раніше 2023 року, — ООН

istockphoto.com

Відновленню туризма сприятиме початок вакцинації проти COVID-19

Всесвітня туристична організація при Організації Об’єднаних Націй заявила, що через пандемію коронавірусу 2020 рік став найгіршим для туризму за всю історію та очікується, що він повернеться до докоронавірусного рівня не раніше 2023 року. Про це повідомляє пресслужба UNWTO.

Як зазначається, туристична галузь потерпає від пандемії коронавірусу на всіх континентах. Зокрема, втрата сфери у минулому році склали 1,3 трлн доларів.

«Згідно з останніми даними, кількість міжнародних поїздок знизилася на 74%. Число туристів, які подорожують в інші країни, знизилося минулого року на 1 млрд в порівнянні з показником 2019 року», — заявили у ВТО.

В організації очікують, що початок вакцинації від COVID-19 допоможе відновити довіру туристів та сприятиме пом’якшенню обмежень на поїздки.

«Заглядаючи в майбутнє, більшість експертів не очікують повернення до рівня, що був до пандемії, до 2023 року. Фактично, 43% респондентів вказують на 2023 рік, а 41% очікують, що повернення до рівнів 2019 року відбудеться тільки у 2024 році чи пізніше», — підкреслила Всесвітня туристична організація.

Новини за темою: Підземний туризм: Найбільш вражаючі печери України, про які ви не знали

Раніше повідомлялося, що країни потроху відкривають свої кордони. З’явилося більше можливостей і в українців відвідати інші держави, однак в деяких – вимагають додаткові документи чи встановлюють обмеження часу перебування. Куди можуть подорожувати наші громадяни та які документи додатково потрібні, читайте у статті «Подорожі в умовах пандемії: Які країни та на яких умовах відкрили свої кордони для іноземців».

Джерело

Залишити коментар