13.7 C
Киев
14.04.2021
Image default
УКРАЇНА

Степанова вакцинували індійською вакциною

Фото: moz.gov.ua

Міністр охорони здоров’я першим із топ-чиновником отримав щеплення препаратом Covishield, а після нього вакцинують Зеленський.

Президента Володимира Зеленського вакцинують індійською вакциною Covishield, що має підвищити довіру до препарату. Про це на брифінгу в понеділок, 1 березня, заявив глава МОЗ Максим Степанов.

При цьому Степанов заявив, що він отримає щеплення індійською вакциною першим з топ-чиновників країни, а після нього — глава держави.   «Я і Президент Володимир Зеленський публічно вакцинуємося проти коронавірусу препаратом Covishield, таким чином ми хочемо продемонструвати якість цієї вакцини», — уточнив Степанов.   При цьому, на уточнююче запитання, коли саме президент збирається вакцинуватися, міністр відповів, що президент буде вакцинуватися разом з військовими.   До слова, і Зеленський, і Степанов не так давно перехворіли на коронавірус.     Нагадаємо, сьогодні в Одесі розповіли про погіршення стану медиків після вакцинації індійським препаратом Covishield. При цьому частина медиків вакцинуватися відмовилася.   Також повідомлялося, що медикам доводиться утилізовувати частину вакцин від коронавірусу.      

Джерело

Залишити коментар