-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
УКРАЇНА

Степанов говорить, що карантин допоміг

Фото: Укринформ Максим Степанов підбив підсумки карантину

Міністр зазначає, що карантин дозволив стабілізувати ситуацію з коронавірусом і розвантажити медичну систему і медпрацівників.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляє, що завдяки посиленим карантинним обмеженням з 8 по 24 січня вдалося стабілізувати ситуацію з епідемією COVID-19 і розвантажити медичну систему.

«Сьогодні опівночі в Україні припиняє дію посиленого карантину. Хочу подякувати всім, хто дотримувався обмежень. Окремо дякую підприємцям, які обрали шлях чесно виконувати протиепідемічні рекомендації та карантинні вимоги і завдяки цьому врятували велику кількість людей від зараження. Спільно нам вдалося стабілізувати ситуацію і розвантажити нашу медичну систему і медпрацівників. Якщо на початок грудня показник пацієнтів з підтвердженим COVID-19 або підозрою становив приблизно 29 000, сьогодні цифра становить 18 651 осіб», — заявив Степанов на своїй сторінці в Facebook.

Степанов нагадав, що з 25 січня Україна переходить до тих карантинних обмежень, які діяли в грудні 2020 року.

Степанов говорить, що карантин допоміг

Нагадаємо, що в Україні показник захворюваності на коронавірус становить 201,6 на 100 тисяч населення, це вп’ятеро вище від норми, яка становить 40 випадків захворювання.

Джерело

Залишити коментар