13 C
Киев
27.09.2021
Image default
СВІТ

США закликали Німеччину зупинити будівництво «Північного потоку-2»

США хочуть зупинити будівництво «Північного потоку-2» Фото з відкритих джерел

Мораторій на будівництво газопроводу може стати сигналом, що Європа не має наміру «терпіти зловмисну поведінку Росії»

Посольство США в Берліні закликало німецький уряд зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2». Про це заявила тимчасова повірена у справах посольства США в Німеччині Робін Куінвілл, передає DPA International. 

За словами представниці посольства, якщо ЄС та Німеччина накладуть мораторій на будівництво газопроводу, то це стане сигналом для Росії, що Європа не сприймає її позицію на політичній арені. 

Новини за темою: У Німеччині знайшли спосіб обійти санкції проти «Північного потоку-2», — Bild

«Зараз прийшов час ЄС і Німеччини накласти мораторій на будівництво газопроводу. Цим вони покажуть, що більше не мають наміру терпіти зловмисну поведінку Росії», — сказала вона.

Водночас Робін Кунвілл додала, що газопровід є не просто економічним проектом, а політичним інструментом для Кремля, «щоб обійти Україну та розділити Європу».

Новини за темою: Норвезька компанія відмовилася сертифікувати «Північний потік-2» через загрозу санкцій США

Нагадаємо, минулого тижня прессекретар компанії Nord Stream 2 повідомив, що у грудні 2020 року планується відновити будівництво магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море «Північний потік-2».

А напередодні, 5 грудня, у водах Німеччини російське судно «Фортуна» поновило укладання труб в рамках добудови газопроводу «Північний потік-2». За попередньою інформацією, роботи триватимуть до кінця місяця.  

Джерело

Залишити коментар