0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

США розширили санкції проти режиму в Білорусі

TUT.by.

Під обмеження потрапили ЦВК, спецназ КДБ та ОМОН

Влада США розширила список санкцій проти влади Білорусі, запровадивши обмеження щодо низки установ країни. Про це повідомила пресслужба управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США.

Зазначається, що під санкції потрапив перший заступник голови МВС Білорусі Геннадій Казакевич, ЦВК Білорусі, спецназ КДБ «Альфа», головне управління внутрішніх справ Мінського міськвиконкому, а також мінський ОМОН.

Водночас у Міністерстві фінансів США пояснили, що список санкцій розширено за рахунок осіб і організацій, які пов’язані з фальсифікаціями на президентських виборах в Білорусі в серпні поточного року, а також придушенням мирних протестів після виборів.

«Білоруський народ постійно прагне мирно реалізовувати свої основні демократичні права, і держава неодноразово реагує жорстокими репресіями. Ця дія, спільно з діями, які раніше вживали Сполучені Штати та наші міжнародні партнери, продовжує притягувати до відповідальності осіб та організації», – повідомили у відомстві.

Як відомо, американські санкції передбачають заморожування активів на території США та заборону на ділові контакти з громадянами країни.

Новини за темою: Україна спростила оформлення дозволу на проживання для айтішників із Білорусі

Нагадаємо, нещодавно Європейський Союз схвалив третій пакет санкцій проти режиму Олександра Лукашенка. На початку 2021 року в ЄС планують обговорити введення ще одного пакету обмежень.

Джерело

Залишити коментар