-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Справа дохгантера Святогора: Суд повідомив, чому його не покарав

Дохгантера Святогора виправдали через відсутність доказів Фото з відкритих джерел

Слідство не мало прямих доказів причетності чоловіка до насильства над тваринами

Шевченківський районний суд Києва виправдав дохгантера Олексія Святогора через відсутність обвинувачення у вбивстві чи жорстокому поводженні із тваринами. Про це повідомила його пресслужба на своїй сторінці у Facebook.

«Під час судового розгляду судом встановлено, що Святогор О.А., крім безпосередньої участі на теле- та радіопередачах, у яких мали місце його висловлювання на запропоновані теми, будь-яких дій, пов’язаних із виготовленням відеопродукції згаданих передач, не вчиняв. Тобто, він безпосередньо не фіксував технічними засобами відповідні аудіо- та відеозаписи, не монтував їх, не записував на будь-які носії інформації та не розповсюджував їх. Зазначене вказує на те, що дії Святогора О.А. не підпадають під склад інкримінованого йому кримінального правопорушення», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, інше рішення не могло бути прийнятим лише на основі громадської думки.

Оскаржувати відповідне рішення можуть лише учасники судового процесу, а надати правову оцінку в змозі тільки суд вищої інстанції.

Новини за темою: Побив, а потім викинув на мороз: Киянину загрожує суворе покарання за знущання над собакою

Раніше повідомлялося, що 18 січня 2021 року Шевченківський суд столиці виправдав Олексія Святогора у створенні фото та відео матеріалів, які пропагують насильство над тваринами. Таке рішення прийняли через відсутність доказів в інкримінованих йому злочинах.

Нагадаємо, Святогору були висунуті обвинувачення за статтями ч. 2 та ч. 3 ст. 300 Кримінального кодексу, інші обвинувачення — як у вбивстві тварин, так і в жорстокому поводженні з ними — йому не висували.

Сам Олексій Святогор заявляв, що він вбив понад 500 бродячих тварин. Жорстокі дії чоловік пояснював тим, що в такий спосіб позбавляє собак тяжкого життя на вулиці.

Джерело

Залишити коментар