13.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
СВІТ

SpaceX отримала від Пентагону контракт на запуск 28 військових супутників

SpaceX

Сума угоди склала 150 мільйонів доларів

Компанія SpaceX отримала від Міноборони США контракт на 150 мільйонів доларів для запуску своїх супутників. Про це повідомляє SpaceNews.

Зазначається, що угода передбачає відправку 20 апаратів, призначених для забезпечення зв’язку між наземними станціями та об’єктами, які низько літають. Йдеться про інші супутники, МКС, а також пілотовані літаки і дрони.

Решта вісім апаратів виконуватимуть функцію попередження про ракетні пуски. Загальна сума угоди склала 150 мільйонів доларів.

Відбором компанії на роль виконавця цієї місії займалося Агентство космічного розвитку США. В якості критеріїв вказували оптимальну вартість, пропонований графік пусків, а також минулий досвід.

Нагадаємо, нещодавно перший прототип космічного корабля компанії Ілона Маска Spacex Starship, який мав здійснити “стрибок” на 12,5 кілометрів, розбився при посадці в центрі стартового поля. Після невдалої посадки SpaceX написала “Відмінний тест. Вітаємо команду Starship”.

Новини за темою: SpaceX успішно запустила на орбіту секретний супутник для Пентагону

Раніше повідомлялося, що ракета-носій Falcon-9 компанії Ілона Маска SpaceX успішно вивела на низьку навколоземну орбіту 16-ту партію з 60 інтернет-супутників Starlink. Інтернет-супутники були виведені на орбіту через 14 хвилин 46 секунд після старту.

Джерело

Залишити коментар