14.1 C
Киев
22.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Соціологи з’ясували, чому в регіонах відмовляються від COVID-вакцинації

Фото: Getty Images Українці, зокрема, не довіряють препаратам для вакцинації від коронавірусу

У дослідженні взяли участь 19 тисяч жителів України. Більшість опитаних висловили побоювання щодо побічних ефектів від щеплень.

  Дослідники встановили, чому жителі українських міст відмовляються імунізуватися від коронавірусу. Серед основних причин: недовіра до препаратів і влади, а також побоювання побічних ефектів від вакцинації. Список регіонів склала соціологічна група Рейтинг.   Так, найбільше не вірять у вакцинацію в Сумах (34%), Одесі (28%), Чернівцях (28%), Сєвєродонецьку (28%), Ужгороді (26%) і Херсоні (26%).   Сумніваються у препаратах для щеплень від коронавірусу більше за інших жителі Луцька — 26%, Вінниці — 25%, Тернополя та Рівного — по 22%.   Найбільше число противників вакцинації висловлюють побоювання щодо побічних ефектів після вакцинації. Більшість із них проживають у:  

  • Хмельницькому — 40%;
  • Запоріжжі — 37%;
  • Кропивницькому — 37%;
  • Дніпрі — 35%;
  • Харкові — 34%;
  • Чернігові — 34%.

Про недовіру до влади заявили жителі Харкова (16%), Києва, Кропивницького, Миколаєва, Черкас і Сєверодонецька (по 15%).   Як повідомляється, соціологи опитали 19 тисяч осіб у 24 обласних центрах України.  

Соціологи з'ясували, чому в регіонах відмовляються від COVID-вакцинації

  Раніше стало відомо, що на кінець серпня 2021 року 14% опитаних українців заявили, що перенесли COVID-19 і це було підтверджено документально. При цьому офіційна статистика підтверджує захворювання максимум 7% населення.   Українці розповіли, де жити краще    

Джерело

Залишити коментар