-1.2 C
Киев
17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Словаччина відкрила КПП для автобусів з України

Фото: Госпогранслужба Украины Через пункт пропуску Ужгород вирушили пасажирські автобуси

На осіб, які прибувають на територію Словаччини, будуть поширюватися карантинні заходи, попередили прикордонники.

З 1 серпня Словаччина відновила пасажирські перевезення з України. Про це повідомляє Держприкордонслужба в неділю.

«Згідно з повідомленням словацької сторони, з 07:00 (за київським часом) відновлюється пропуск міжнародних автобусів, що здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску Вишнє Нємецке (з української сторони — пункт пропуску Ужгород)», — йдеться в повідомленні.

Уряд Словаччини при цьому зазначає, що на осіб, які прибувають на територію їхньої держави, будуть поширюватися карантинні заходи.

Зокрема, всі не вакциновані особи у віці від 18 років (за деякими винятками) повинні будуть пройти ізоляцію протягом двох тижнів. Ізоляція може проходити як в домашніх умовах, так і в відповідних установах.

Вийти із самоізоляції буде можна, якщо за цей час у прибулого не буде виявлено симптомів захворювання COVID-19 або якщо буде отримано негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше п’ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Також словацькі прикордонники нагадують про необхідність завчасної реєстрації всіх мандрівників у віці від 12 років на урядовому сайті.

Нагадаємо, в листопаді 2020 року через карантин влада Словаччини призупинила роботу КПП Вельке Слеменце. У свою чергу Україна скасувала всі карантинні обмеження щодо роботи пунктів пропуску на кордоні з ЄС ще 20 травня минулого року.

Джерело

Залишити коментар