9.6 C
Киев
03.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Слідство розглядає більш як 10 версій замаху на Шефіра

Фото: Офис генпрокурора Венедіктова запевнила, що замах не було постановкою

Є дві основні версії, але слідчі розглядають і інші можливі причини замаху.

Слідство розглядає більше десяти версій замаху на помічника президента Сергія Шефіра, повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова під час брифінгу в Трускавці в суботу, 2 жовтня.

«Щодо версій, вони були озвучені відразу ж. Коли я давала перші коментарі, сказала дуже обережно, що є дві основні версії, але ми не відкидаємо і обробляємо інші. У нас більше десятка версій, за якими ми працюємо», — сказала вона.

Венедіктова знову заявила, що замах не є постановкою.

«Що стосується постановки, я це питання вирішила для себе відразу ж, оскільки це було питанням номер один, коли я про це почула 22 вересня. Саме тому я прибула подивитися на автомобіль, на водія, якого ще «швидка» не відвезла. У мене не було ні сумніву, що це — не постановка… І коли ти бачиш кучність куль, коли розумієш, що авто рухалося при цьому, яким чином йшли кулі, коли змінювалася швидкість, … яким чином збігається рана з отворами на дверях. Тобто це не постановка, це було зрозуміло ще 22 вересня», — запевнила генпрокурор.

Нагадаємо, 22 вересня під Києвом було скоєно замах на Шефіра. В результаті обстрілу автомобіля був поранений водій, сам Шефір не постраждав.

У МВС заявили, що розглядають три основні версії замаху: в зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні, в тому числі — за участю спецслужб іноземних держав.

Джерело

Залишити коментар