22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
СВІТ

Швеція продовжила заборону на в’їзд для громадян не з ЄС до квітня

Швеція Фото з відкритих джерел

Заборону на в’їзд, введену 19 березня цього року, продовжували вже кілька разів, і термін попереднього продовження спливав 31 грудня

Швеція продовжила обмеження на в’їзд в країну для громадян не з держав Євросоюзу. Заборона буде діяти до 31 березня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Офісу уряду Швеції.

Заборону на в’їзд, введену 19 березня цього року, продовжували вже кілька разів, і термін попереднього продовження спливав 31 грудня.

У забороні на в’їзд для громадян не з ЄС є винятки для приїжджаючих з Австралії, Японії, Нової Зеландії, Руанди, Сінгапуру, Південної Кореї, Таїланду та Уругваю.

Також уряд зробив виняток на в’їзд для громадян Великої Британії, які мають посвідку на проживання у Швеції. Правило вводиться з 1 січня, коли завершиться перехідний період виходу Британії з Євросоюзу. Основне ж правило заборони на в’їзд буде діяти й для британців.

Новини за темою: Під час посиленого карантину у січні ПТУ повинні навчати дистанційно, – МОН

Раніше повідомлялося, що уряд Польщі прийняв рішення запровадити національний карантин на три тижні з 28 грудня по 17 січня для стримування пандемії коронавірусу. Всі особи, які приїдуть до країни на організованому транспорті, будуть зобов’язані пройти 10-денний карантин.

Джерело

Залишити коментар