22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
УКРАЇНА

Шмигаль заявив про дискримінацію жінок на ринку праці в Україні

Фото: DW Жінки недоотримують чверть зарплати через упередженість керівників – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вказав на ще наявну дискримінацію жінок на українському ринку праці, яка призводить до різниці в оплаті праці між жінками й чоловіками.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає необхідною подальшу роботу для досягнення фактичної гендерної рівності на ринку праці в Україні. “На жаль, у нашому суспільстві роботодавці все ще дискримінаційно ставляться до працівників-жінок. Міністерство соціальної політики зазначає, що лише в питанні заробітної плати це призводить до розриву в розмірі до 25 відсотків”, – сказав Шмигаль у середу, 25 листопада, на четвертому Українському жіночому конгресі “Від можливостей до реальних змін”, в якому він узяв участь через відеозв’язок.

За його словами, жінки недоотримують чверть зарплати через упередженість керівників, поділ професій на чоловічі й жіночі, “декрет, вік, зовнішність і навіть характер”. Глава уряду наголосив, що для фактичного досягнення рівності можливостей жінок і чоловіків на ринку праці в Україні необхідна ще серйозна робота, хоча юридично ці права і закріплені в законодавстві.

Як зауважив прем’єр-міністр, наявні факти дискримінації жінок в Україні заважають усім громадянам країни стати більш заможними та успішними. “Розширення прав і можливостей та досягнення рівноправності має суттєвий позитивний вплив на всі сфери і сприяє економічному зростанню країни загалом”, – резюмував Шмигаль.

Озвучена різниця в зарплатах між чоловіками і жінками в Україні

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Залишити коментар