17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Шмигаль оцінив готовність до опалювального сезону

Фото: kmu.gov.ua Шмигаль: більш як 50% об’єктів готові до опалювального сезону

В Україні до опалювального сезону готові більше половини житлових будинків, котелень і теплових мереж, заявив прем’єр.

Станом на середину липня до опалювального сезону в Україні підготовлено від запланованого більш як 50% житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення. Про це з посиланням на дані ОДА заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в неділю, 1 серпня.

«Уже більш як 50% об’єктів готові до опалювального сезону. Цього тижня відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу, ключовою темою якого була планова підготовка і стабільне проходження осінньо-зимового періоду. За інформацією ОДА, станом на середину липня підготовлено від запланованого більш 50% житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення, 51% котелень, 54% теплових мереж», — написав Шмигаль.

Нагадаємо, що раніше Нафтогаз підняв ціни для теплокомуненерго. У квітні виробники тепла заплатять за газ на 243 гривні більше, ніж в березні. НАК востаннє встановив ціну — далі її буде формувати ринок.

Також повідомлялося, що Київтеплоенерго отримає €140 млн кредиту від ЄБРР. Гроші призначені для розвитку теплової інфраструктури столиці. Виплата надійде КП двома траншами.

Джерело

Залишити коментар