5.7 C
Киев
22.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Шмигаль назвав ситуацію на кордоні напруженою

Фото: Пресс-служба Кабмина Ситуація напружена, але ознак наступу не бачимо.

Переміщення російських військових біля українського кордону підтверджують й іноземні партнери та всі спецслужби, заявив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав напруженою ситуацію на українсько-російському кордоні у зв’язку зі скупченням військ РФ. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода у неділю, 21 листопада.

«Що стосується активізації військових дій, то, звичайно, це вже питання наших військових, нашої розвідки. І ми ці питання контролюємо щодня. Переміщення значних збройних сил на території Росії неподалік від українського кордону існує. Це підтверджують і іноземні партнери, і всі спеціальні служби. На сьогодні ситуація напружена, але ознак наступу ми не бачимо», — сказав Шмигаль.

При цьому Кабмін розцінює міграційну кризу на кордонах Польщі та Литви з Білоруссю як гібридну атаку Росії, наголосив прем’єр.

«Ситуація на білорусько-литовському та білорусько-польському кордонах напружена, як ніколи. Міграційну кризу, спричинену певними діями, ми ці дії розцінюємо як гібридну атаку, сформовану та спричинену Росією на білоруській території, зокрема», — додав Шмигаль.

Нагадаємо, останнім часом Росія знову почала концентрувати свої війська біля кордонів України.

Росія не атакуватиме Україну — Foreign Policy

 

 

Джерело

Залишити коментар