9.6 C
Киев
03.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Шефір після замаху їздить на броньованому авто

Фото: УНИАН Шефір запропонував журналістам спробувати «так інсценувати» замах

В результаті замаху на Шефіра був поранений його водій, злочинців досі не знайшли.

Перший помічник президента Сергій Шефір після обстрілу його автомобіля, в результаті чого був поранений водій, пересів на броньований авто. Про це він розповів у Трускавці, куди прибув з президентом в суботу, 2 жовтня, повідомляє PavlovskyNEWS.

Також він прокоментував заяви в ЗМІ про те, що замах було інсценіровкою.

«Я читаю про це, десь смішно, десь прикро. Але я вважаю, що деякі журналісти будуть тільки в одному випадку говорити, що це не інсценування, якби був смертельний результат. В основному, хто хоче, хай спробує так інсценувати, якщо це можливо», — сказав він.

Також Шефір знову заявив, що причиною замаху є психологічний тиск на владу.

«Я думаю, що це тільки тиск на вищі ешелони влади. Інших версій у мене немає, я нікого не підозрюю, у мене з усіма нормальні робочі відносини. Це тиск в психологічному аспекті, більше ні в якому аспекті не бачу», — сказав він.

Раніше сьогодні в Трускавці виступила генпрокурор Ірина Венедіктова, яка запевнила, що замах не є інсценіровка.

Нагадаємо, 22 вересня під Києвом було скоєно замах на Шефіра. В результаті обстрілу автомобіля був поранений водій, сам Шефір не постраждав.

У МВС заявили, що розглядають три основні версії замаху: в зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні, в тому числі — за участю спецслужб іноземних держав.

Джерело

Залишити коментар