13.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
СВІТ

Ще один новий штам: До Великої Британії завезли більш заразний різновид COVID-19

Фото з відкритих джерел

Новий штам завезли із ПАР

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Метт Хенкок заявив про виявлення в країні двох випадків нового більш заразного варіанту COVID-19, пов’язаного з Південною Африкою. Про це повідомляє Sky News. 

Згідно з повідомленням, обидва випадки стосуються людей, які подорожували з Південної Африки протягом останніх кількох тижнів. Наразі особи з новим штамом та контактні особи перебувають на карантині.

“Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він все ж більш передавальний і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії”, – уточнив Хенкок. 

Новини за темою: Австрійські дослідники розповіли, скільки зберігаються антитіла після COVID-19

Британський міністр заявив, що уряд “неймовірно вдячний уряду Південної Африки за їхні знання, відкритість і прозорість, з якою вони діяли”, коли виявили новий штам.

Наразі Британія обмежує авіасполучення із Південною Африкою. Також людям, які контактували з кимось, хто був у ПАР протягом останніх двох тижнів, було наказано самоізолюватися. 

Новини за темою: У Британії назвали категорію людей, яка найбільш вразлива до мутованого коронавірусу

Нагадаємо, раняше головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що в Україні до кінця року змінять системи ПЛР-тестування для виявлення нового штаму коронавірусного захворювання в інфікованих українців. 

Джерело

Залишити коментар