-1.7 C
Киев
28.11.2021
Image default
СВІТ

Сенат США закликав «уряд Зеленського» продовжувати антикорупційні реформи

Сенатор США Роб Портман Politico

Американський сенатор нагадав Україні, що умови співпраці між країнами залишаються чинними

Співголова групи підтримки України в американському Сенаті Роб Портман закликав український уряд продовжувати антикорупційні реформи. Про це повідомляє Голос Америки. 

Як зазначається, Роб Портман привітав те, що в проєкті оборонного бюджету США, ухваленому Сенатом у п‘ятницю, передбачено допомогу Україні. При цьому сенатор нагадав про обіцянки Києва боротися з корупцією. 

«Я закликав український уряд продовжувати свої зусилля зі зменшення корупції. Я був серед авторів законів, що прив’язують американську допомогу до продовження антикорупційних реформ», — зазначив республіканець. 

Новини за темою: Ми доведемо всі справи до справедливого фіналу: Венедіктова відзвітувала щодо боротьби з корупцією в Україні

Водночас він додав, що очікує побачити результати роботи Кабінету міністрів найближчим часом. 

«Ці умови залишаються чинними, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити, як уряд президента Зеленського продовжує втілювати антикорупційну програму реформ», — наголосив Роб Портман.

Нагадаємо, цього тижня Конгрес США ухвалив проєкт оборонного бюджету, в якому передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. 

Джерело

Залишити коментар