25 C
Киев
02.08.2021
Image default
СВІТ

Сенат США підтримав кандидата Байдена на посаду держсекретаря

Ентоні Блінкен Фото з відкритих джерел

Американський Держдеп очолить давній соратник глави країни Ентоні Блінкен

Сенат Сполучених Штатів Америки підтримав запропоновану президентом Джо Байденом кандидатуру на посаду державного секретаря. Американський Держдеп очолить давній соратник глави країни Ентоні Блінкен. Трансляцію засідання Сенату вів Ruptly в YouTube.

Як зазначається, під час слухань Ентоні Блінкен заявив, що США будуть серйозно ставитися до викликів з боку Росії, однак адміністрація Байдена планує продовжити стратегічний договір з Москвою про скорочення ядерного озброєння (СНО-3).

Також він висловився про необхідність перегляду зовнішньої політики США, яка проводилася адміністрацією попереднього президента Дональда Трампа, включно з виходом з ядерної угоди з Іраном.

Після очолення Держдепу Блінкену, крім продовження угоди СНО-3 з РФ та відновлення ядерної угоди з Іраном, доведеться зайнятися:

  • відновленням відносин з союзниками, які були багато в чому ослаблені під час президентства Трампа;
  • поверненням США до активної роботи у ВООЗ та Паризькій кліматичній угоді;
  • аналізом угод США з «Талібаном» щодо врегулювання в Афганістані;
  • вивченням можливості допомоги іншим країнам вакциною від коронавірусу;
  • пошуком нових підходів до Північної Кореї.

Довідка:

Ентоні Джон «Тоні» Блінкен (народ. 16 квітня 1962, Нью-Йорк) — заступник держсекретаря США з 2014 і колишній заступник радника з національної безпеки президента США Барака Обами з 2009 по 2013.

Він був старшим науковим співробітником у Центрі стратегічних і міжнародних досліджень з 2001 по 2002, помічником команди демократів у сенатського комітету з міжнародних відносин (з 2002 по 2008).

Блінкен також входив до команди Обами-Байдена з листопада 2008 по січень 2009. Під час адміністрації Клінтона, він працював у Державному департаменті і на керівних посадах в апараті Ради національної безпеки.

Новини за темою: Пентагон вперше очолить афроамериканець: Сенат США схвалив кандидата Байдена

Нагадаємо, минулого тижня Сенат США схвалив першу кандидатуру, запропоновану президентом Джо Байденом, Авріл Хейнс, на посаду директора національної розвідки.

Джерело

Залишити коментар