4.7 C
Киев
30.09.2021
Image default
УКРАЇНА

СБУ зафіксувала фальсифікації на виборах у Держдуму РФ

Фото: София Шевченко Так звані «вибори» в ОРДЛО

За даними СБУ, населення ОРДЛО фактично проігнорувало голосування, але російські куратори організували високу явку і підтримку партії Единая Россия.

      СБУ зафіксувала масштабні фальсифікації на виборах у Державну думу РФ, які відбулися у вересні 2021 року на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-центр СБУ.   Повідомляється, що населення фактично проігнорувало голосування, але російські куратори організували високу явку і підтримку партії Единая Россия.   Співробітники спецслужби встановили, що автобуси, які возили так званих «виборців» з ОРДЛО на територію Росії, курсували напівпорожніми. А, за документами, у них було 100% завантаження місць.   «Незаконні дії проросійських функціонерів документуються в рамках раніше відкритих кримінальних проваджень. Отримані матеріали будуть передані у відповідні міжнародні інстанції», — йдеться в повідомленні.   За наявною інформацією, більшість махінацій були через електронне голосування. Зокрема, організатори збирали персональні дані «залежних бюджетників» і вводили їхні дані в систему без особистої участі «виборців».    

   

    Раніше повідомлялося, що в так званих «виборах» у Держдуму РФ брали участь 230 тисяч громадян України з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.  

Джерело

Залишити коментар