28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

СБУ провела навчання в рамках Сі Бриз-2021

Фото: СБУ Навчання СБУ в рамках Сі Бриз-2021

За легендою навчань, кілька «диверсійних груп» намагалися здійснити теракти на об’єктах критичної інфраструктури Ізмаїла.

  В Одеській області координаційна група Антитерористичного центру при СБУ провела масштабні тренування в рамках навчань Сі Бриз-2021. Про це повідомляє прес-центр СБУ.   Навчання пройшли на півдні області, а їх головною метою стало відпрацювання антитерористичних операцій. Зокрема, в рамках зведеного антидиверсійного підрозділу Anti-Sabotage group. Це спеціально сформована група під міжнародні навчання Сі Бриз-2021.   За легендою навчань, кілька «диверсійних груп» намагалися здійснити теракти на об’єктах критичної інфраструктури Ізмаїла.   Задіяні підрозділи відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії в різних екстремальних умовах. Заходи пройшли в умовах максимально наближених до реальних, в тому числі в нічний час, і в складних погодних умовах.  

  Раніше повідомлялося, що в Миколаївській області координаційна група Антитерористичного центру при СБУ провела масштабні навчання на військових об’єктах.    

Джерело

Залишити коментар